Підключення


    

     JAMZO пропонує підключити ваш будинок, квартиру або офіс до мережі інтернет за допомогою оптоволоконної або мідної лінії по технології FTTB і FTTH. Щоб приєднатися до високошвидкісного Інтернету від jamzo, вам не знадобитися ніякого додаткового обладнання, крім мережевої карти.

Це швидко, просто і надійно!

Уточніть наявність технічної можливості для підключення за телефонами: (032) 247-3000,(073) 247-3000 та (093)247-4747 і подайте заявку через сайт. Навіть якщо в цей момент підключення за зазначеною Вами адресою не можливе, Ваша заявка буде збережена в базі даних і Вас повідомлять, коли з'явиться така можливість.  

Уважно заповніть форму заявки на підключення і чекайте дзвінка оператора абонентського відділу. В основному це триває не більше 12 год.

 

Узгодьте зручний для Вас день та годину підключення.

 

Підключення до послуги інтернет передбачає проведення наступних робіт:

 • Прокладання кабелю Cat5е від обладнання до поверху абонента;
 • Монтаж кабелю по поверсі до квартири абонента;
 • Буріння отвору в стіні, у вказаному абонентом місці, для проведення кабелю до квартири;
 • Буріння другого отвору в квартирі, при потребі абонента;
 • До 10-ти метрів кабелю в межах квартири з можливістю його подальшого монтажу кріпленням кліпсами (з розрахунку 4 шт. на метр.) відкритими ділянками;
 • Обжим кабелю з кріпленням роз’єму RJ-45 (до 3-х шт.);
 • Реєстрація MAC-адреси пристрою, що підключається і налаштування мережевого протоколу;
 • Тестовий показ працездатності підключення;
 • Надання роз’яснень по роботі з особистим Кабінетом;
Переконайтеся в якості і оперативності вашого підключення

Вартість реєстрації нового користувача у багатоквартирних будинках становить 60 - 100 грн.
Вартість під'єднання юридичних осіб та приватного сектору для кожного індивідуальна.

При необхідності підключення в квартирну мережу декількох ПК, радимо розглянути встановлення додаткових провідних або безпровідних маршрутизаторів.

Після підключення Інтернету, протягом трьох календарних днів, Вам необхідно поповнити особистий рахунок на суму, що дорівнює абонентській платі. У разі затримки оплати надання послуг буде автоматично припинено до моменту поповнення особистого рахунку.

Для підключення знадобиться:
 • паспортні дані
 • працездатний персональний компютер, ноутбук, роутер, ігрова приставка або супутниковий тюнер;
 • доступ до технічних приміщень

Процес підключення займає 1-2 год, за цей час ви зможете визначитись з вибором тарифного плану. Договір укладається в нашому офісі з будь-якою фізичною особою, не залежно від вашої реєстрації або факту володіння житловим приміщенням.

Якщо вам потрібна додаткова інформація про послугу та її підключення, зверніться, будь-ласка, до нашого Центру підтримки клієнтів за телефонами:                           (032) 247-3000,   (098) 247-3000 та (073)247-3000

Ви також можете поставити запитання до нас за допомогою веб-форми на сайті або пошукати відповідь у спеціальному розділі «Питання відповіді», де ми зібрали корисну інформацію з багатьох аспектів підключення та користування послугою.